Selectcamp – czy warto skorzystać i jechać z nimi na wczasy? Wasze opinie

Selectcamp to istniejący od wielu już lat portal internetowy zajmujący się przede wszystkim organizowaniem atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie kampingów, w postaci domków letniskowych, w różnych zakątkach świata. Portal jest przede wszystkim ogromną wyszukiwarką internetową campingów na całym świecie, z niezwykle bogatą bazą miejsc noclegowych.

Kemping z Selectcamp

Firma oferuje nie tylko możliwość szybkiego odszukania interesującego campingu w różnych miejscach świata, ale również przystępne ceny noclegu, które są tym niższe im wcześniej dokonywana jest rezerwacja wyjazdu.

Wakacje z Selectcamp

Firma reklamuje się jednak nie tylko jako funkcjonalna wyszukiwarka kampingów, ale także jako profesjonalne wsparcie przy organizacji całego wyjazdu urlopowego, niezależnie czy wyjazd ma miejsce w okresie wakacyjnym czy poza sezonem. Firma może zadbać bowiem także o organizację dodatkowych atrakcji w czasie wyjazdu, a do tego każda osoba korzystająca z oferty otrzyma także wsparcie rezydenta na miejscu, który zaprezentuje ciekawe atrakcyjne turystyczne i podsunie pomysły na spędzenie czasu.

Selectcamp oferuje także pakiety ubezpieczeń na realizowane wyjazdy, a do tego gwarantuje pełną elastyczność przy organizowaniu wypoczynku, przez co szukające kampingów osoby mogą połączyć swój wyjazd z kilkoma kampingami jednocześnie.

Firma chwali się swoim doświadczonym zespołem pracowników, który dba o zapewnienie maksymalnie bezpiecznej oferty, a do tego zajmuje się profesjonalnymi negocjacjami z różnymi kampingami na terenie całego świata, co przekłada się na bardzo atrakcyjne oferty cenowe.

Same kampingi zlokalizowane są w różnych miejscach świata, a ich różnorodność ma ułatwić dopasowanie oferty nie tylko do potrzeb, ale także do możliwości portfela. Na stronie znajduje się dość intuicyjna wyszukiwarka, która pozwala szybko wyszukać wolne miejsca noclegowe w danym okresie czasu. Firma oferuje także wszystkim swoim klientom możliwość zmiany wybranego wcześniej kampingu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Selectcamp - opinie z forum:

 1. didimo pisze:

  Ktoś może miał już przyjemność, albo nieprzyjemność niestety, korzystać z oferty tego portalu internetowego? Ja mam zawsze trochę obawy przed korzystaniem z ofert tego rodzaju, ale może czac najwyższy się przełamać i pojechać na jakieś wymarzone wakacje także poza polską? Dajcie znać co myślicie o tym portalu, czy jest godny uwagi i czy warto tam właśnie sobie rezerwować. Z góry dzięki za pomoc!

 2. fo-tom pisze:

  Hejka! Byliście może pod namiotami od nich? Fajne są te namioty, nie są zniszczone i można z powodzenim rezerować właśnie taki nocleg? Proszę o jakieś infor bo znalazłam kilka fajnych pomysłow na wakacje i trzeba szybko rezerwować, potem będzie bardzo drogo 😉

 3. duwa pisze:

  Heh, pompa, tego jeszcze nie widziałem żeby można było rezerować sobie wakacje pod namiotem 😀 Ja rozumie, że te namioty to już są rozłożone i w pełni wyposażpne? Nie trzeba po przyjechaniu na miejsce dymać z tym wszystkim cały dzień? Jak oglądałem te namioty to chyba by mi brakło dnia żeby samodzielnie to wszystko rozwalić 😛

 4. jazzi pisze:

  Ciekawa propozycja w sumie, ale mam trochę dylemat, a mianowicie eurocamp czy selectcamp??? Ktoś może mi coś doradzić? Z żadngo jeszcze nie korzystałem nidy, opieram się tylko na opiniach i te dwa wydają mi się być najlepszymi propozycjami, co myślicie???

 5. delgada pisze:

  Czy kontakt do nich to w ogóle działa??? Próbuję, ale nic z tego nie wychodzi, ciągle zajęte…mają naprawdę taki ruch w biznesie czy to jakaś lipa?

 6. cymbelin pisze:

  Będę wdzięczą jeśli w końcu wypowiedzą się tutaj osoby mające styczność wcześniej z ich ofertami wakacyjnymi. Ceny naprawdę są atrakcyjne, szczególnie te lastminute są mega, ale chce mieć pewność, że po przyjechaniu nie zastanę tam chociażby ziemianki zamiast namiotu…

 7. regent pisze:

  Heheheh, ziemianki…czego narzekasz, to by dopieo były mega wakacje, inne od wszystkich 😀

 8. robi pisze:

  Mają może też wycieczki do chorwacji? Od lat mi się marzy jakiś właśnie kemping w tym mega wypasionym miejscu, ja nie wiem czemu ten kraj jest tak niedoceniony turystycznie, to przepiękne miejsce.

 9. walkman pisze:

  Czy ceny podawane na tej stronie internetowej to są już ostateczne, nie ma tam potem ukrytych opłathc, jakichś 50 gwiazdek, do których są opisy czcionką pod lupę na dole kartek??? Ja nie mam nerwów do weryfikowania tego wszystkiego, człowiek życie marnuje przez to, że niektórzy próbują być mądrzejsi…podzielcie się po prostu opiniami o tym portalu 😉

 10. bajelektro pisze:

  Do Włoch to bym pojechała, w sumie czemu nie spróbować, ale faktycznie mają wygodne te namioty? Trochę się waham czy wybrać sobie właśnie taką opcję wyoczynku 😉

 11. niemar pisze:

  Aj to piękne vela blu, ceny są fajne, ciekawe jak z jakością tych noclegów, ktoś coś? xD

 12. kdien pisze:

  Barricata to mi się kurcze marzy już od naprawdę dawna, przeglądałam sobie te oferty i wydają się być dość ciekawe, ale czy ktoś może powiedzieć ile dokładnie kosztuje to ubepieczenie? Z tego co przeczytałam to informacja o kosztach podawana jest dopiero gdzieś na końcu procesu rezerwacji, troszkę to głupie bo nie wiadomo ile dokładnie się zapłaci…

 13. wkamarek pisze:

  Bo cena zależna jest od ogólnych warunków konkretnej oferty, więc dlatego musisz tam jeszcze powybierać wszystkie interesujące Cię opcje, nie ma standardowej stawki, musisz sama sprawdzać.

 14. janoo pisze:

  Ehhh, jakbym się od razu zdecydował na rezerwacje to byłoby z bani, a tak znalazłem ten portal i teraz mam mega dylemat, czy selectcamp czy vacansoleil??? Ktoś może sensownie jakoś doradzić? Tu i tu oferty wydają się być atrakcyjne, selectcamp według mnie jest troszkę tańszy, ale jak z jakością tych ofert???

 15. bidek pisze:

  Czy istnieje jakaś sensowna możliwość telefonicznego kontaku z nimi??? Bardzo proszę o jakieś informacje, mam sporo pytań i jakoś nie widzi mi się cała konwersacja online…

 16. gavlos pisze:

  Byliście może przypadkiem w Union lido? Fajnie tam jest i jest co robić? Do tego przede wszystkim jak wyglądają w realu oferty turuystyczne z tego portalu, można swobodbie im zaufać czy nie bardzo?

 17. garbik pisze:

  Ej no ludzie, piszcie ktoś o tym portlau, jakie mieliście wrażenia po wakacjach, czy ceny były ostateczne, jak z warunkami i w ogóle…

 18. juiceone pisze:

  Fajnie byłoby zobaczyć ten Park Albatros, wydaje się ciekawe miejsce ale mam wątpliwości co do samego portalu, uczciwi są, można im zaufać???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *