Magia feromonów – czy można jej się oprzeć?

Witajcie, pierwszy wpis dedykujemy wszystkim tym, którzy wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną.Wielu ludziom już na samą myśl o tym wydarzeniu robi się zwyczajnie słabo. Podczas kilku minut rozmowy musimy udowodnić swoją wartość przed pracodawcą. A co jeśli nasza kandydatura zostanie odrzucona? Z pewnością nas to nie podbuduje na przyszłość.

Z pomocą mogą przyjść nam feromony syntetyczne, których działanie jest powszechnie znane ze skutecznego uwodzenia płci przeciwnej. Otóż dowiedzione zostały także społeczne właściwości tych związków. Feromony syntetyczne sprawdzają się również tam, gdzie liczą się relacje poza seksualne z drugim człowiekiem.

Kilka kropel feromonów zaaplikowanych w strategicznych częściach ciała, pozwala na to by manipulować zachowaniem otaczających nasz ludzi. Stają się oni bardziej przyjaźni i ufni. Feromony zdają się roztaczać nad nami cudowną aurę, dzięki której jesteśmy postrzegani jako ludzie znacznie bardziej kompetentni.

Zastosowanie feromonów może okazać się na prawdę skutecznym narzędziem do radzenia sobie ze stresem, a pewność siebie zdobyta dzięki nim pozwoli na satysfakcjonującą autoprezentację podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Sukces więc gwarantowany.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. admin pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *