Travelist – czy warto skorzystać z usług? Wasze opinie

W dzisiejszych czasach zapaleni turyści i podróżnicy mają naprawdę ogromne możliwości w poszukiwaniu noclegu, czy ciekawych atrakcji bądź zabytków.

Niestety jednak mnogość ofert wyjazdów wakacyjnych tylko pozornie wydaje się atrakcyjna. Pośród tysięcy różnych ofert nie brakuje takich, które pozostawiają wiele do życzenia. Jakże często słyszymy o przypadkach, gdy ktoś zarezerwował miejsce w pensjonacie, zapłacił zaliczkę, a po przyjeździe zastał zupełnie inny standard lub, co gorsza, w ogóle nie zastał pensjonatu.

Trudno się przed tym chronić bez profesjonalnej pomocy ludzi, którzy mają ogromne doświadczenie w wyjazdach turystycznych i przede wszystkim dużą wiedzę oraz świetne kontakty. Tak zrodził się serwis Travelist, który reklamuje się jako miejsce wyjątkowo przyjazne turystom, gdzie bezpiecznie można rezerwować różne noclegi i przede wszystkim mieć dostęp do najlepszych ofert wyjazdów wakacyjnych, które aktualnie dostępne są na rynku.

Co to jest?

Strona główna. Źródło: https://travelist.pl/

Firma może pochwalić się dość dużym doświadczeniem na rynku, będąc do tego od roku 2014 oficjalnym członkiem grupy Secret Escapes, prawdziwego lidera w branży turystki online. Najważniejsze są tutaj jednak zapewniania udzielane przez właścicieli portalu.

Firma specjalizuje się bowiem w wyszukiwaniu najlepszych ofert wakacyjnych na rynku, które dotyczą nie tylko wyjazdów krajowych, ale i zagranicznych, do różnych zakątków świata. To co najistotniejsze, portal udziela swoim użytkownikom gwarancji satysfakcji oraz bezpieczeństwa. Jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji, zespół specjalistów bardzo skrupulatnie analizuje każdą ofertę, zanim zamieści ją na stronie.

Tym samym, jeśli wierzyć zapewnieniom, w każdej z dostępnych ofert można mieć pewność tego, że po rezerwacji i dojechaniu na miejsce zastaniemy faktycznie to, co było nam obiecywane. Możliwości serwisu są imponujące. To nie tylko oferty hotelowe, ale i możliwość znalezienia pensjonatów, kwater czy kampingów, zgodnie z własnymi potrzebami oraz możliwościami finansowymi.

Serwis ułatwia również wyszukiwanie atrakcji w regionach, do których planujemy się wybrać. Można jeszcze przed wyjazdem zapoznać się z atrakcyjnością danego regionu, poczytać nieco o nim, zaplanować sobie różne wycieczki i chociażby upewnić się, czy na miejscu znajdziemy baseny, ciekawe restauracje lub miejsca, w których będą mogły bawić się nasze dzieci.

Portal dodatkowo prowadzi swój własny magazyn podróżniczy, którego celem jest tak naprawdę inspirowanie do wyjazdów wakacyjnych i pokazywanie ciekawych opcji, dzięki którym na wakacjach naprawdę nie będziemy się nudzili.

Przykładowe oferty dostępne na portalu

Oferta wypoczynku nad morzem.

Najważniejszym celem istnienia tego serwisu jest jednak oczywiście ułatwienie wszystkim osobom poszukiwania atrakcyjnych, ale jednocześnie niedrogich ofert wakacyjnych, które będą idealnie dopasowane do potrzeb, jak i do możliwości portfela. Już sama strona główna serwisu jest wręcz zasypana ciekawymi ofertami z promocyjnymi cenami. Oto tylko kilka przykładów tego, co można w tym miejscu znaleźć.

 • wypoczynek na Rozewiu w ekskluzywnym Rosevia Resort&SPA w obniżonej o 60% cenie;
 • wakacje w Chorwacji, w 4-gwiazdkowym hotelu tuż przy plaży z basenem i pełnym wyżywieniem w cenie niższej od standardowej o 30%;
 • wyjazd w Beskidy do Krynicy Zdroju i nocleg w pięknym hotelu Czarny Potok Resort SPA&Conference, również w obniżonej cenie.

Po przejściu do każdej z tych ofert możemy dokładnie sprawdzić wszystkie szczegóły z nią związane, w tym atrakcje danego miejsca, standard noclegu, płatności za dodatkowe posiłki, a także szczegółowe zdjęcia. Do tego w łatwy sposób wybieramy termin naszego wyjazdu, liczbę osób i od razu otrzymujemy pełną wycenę całego pobytu.

Ofert wakacyjnych na stronie jest tak wiele, że nie sposób je wszystkie opisać. Na stronie internetowej dostępne są jednak specjalne narzędzia, które pozwalają zawęzić nam poszukiwania. Możemy wybrać nie tylko interesujący nas region, ale także datę, orientacyjną cenę za noc czy atrakcje, jakie mają znaleźć się na miejscu.

Promocje

Baseny z Travelist

Zapewne zwróciliście już uwagę na to, że wszystkie przytoczone przez nas wcześniej przykłady zawierały w sobie jakieś rabaty cenowe. Tak, to jest największa siła tego serwisu. Portal działa na zasadzie klubu. Aby móc przeglądać oferty należy przede wszystkim zarejestrować swoje konto na stronie (poprzez podanie adresu e-mail), co na całe szczęście nic nie kosztuje.

Firma oferuje atrakcyjne rabaty właśnie dla własnych klubowiczów. Jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji na stronie, obniżki wynoszą nawet do 70%. Tak naprawdę zdecydowana większość propozycji wakacyjnych wyjazdów jest tam w obniżonych cenach. Znalezienie ofert wakacyjnych w takich cenach na własną rękę, jest praktycznie niemożliwe.

Właściciele portalu gwarantują, że starają się maksymalnie urozmaicić swoją ofertę i tym samym trafić w potrzeby każdego swojego klubowicza. Jednocześnie pomimo promocyjnych cen, których na stronie jest mnóstwo, mamy gwarancję, że jakość ofert stoi na najwyższym poziomie, nie ma mowy o kosztach ukrytych, a i informacje związane z wyjazdem są zgodne z rzeczywistością.

Warto wspomnieć przy okazji o tym, że rezerwacje można dokonywać online za pośrednictwem samego serwisu, korzystając z gotowego już systemu płatności. To ważna zaleta, gdyż opłacając swój wyjazd poprzez portal w razie problemów zawsze mamy podstawy do tego, aby dochodzić swoich praw.

Opinie klubowiczów

Firma Travelist niewątpliwie może pochwalić się niezliczonymi i naprawdę dobrymi naszym zdaniem opiniami. Przyglądając się im dokładniej nie znaleźliśmy wielu negatywnych komentarzy, a w większości przypadków klienci potwierdzali mnogość ofert wakacyjnych, przystępne ceny i przede wszystkim uczciwość, a więc zgodność ofert z rzeczywistością.

W opiniach sporo informacji ludzie poświęcają także obsłudze klienta. Okazuje się, że kontakt z serwisem stoi na wysokim poziomie i w razie problemów bądź wątpliwości nie powinno być kłopotów ze skorzystaniem z pomocy.

Czy warto skorzystać?

Choć wydawać się może, że portal powstał z myślą o zapalonych podróżnikach, to naszym zdaniem każdy, kto planuje wyjazd wakacyjny, może tutaj po prostu poszukiwać inspiracji. Z jednej strony mamy ogromne możliwości na rezerwację ciekawego noclegu w doskonałej cenie, ale jednocześnie dostajemy gwarancję bezpieczeństwa przy wyborze interesującej nas oferty.

Dobrym pomysłem jest również przeglądanie magazynu tworzonego przez firmę. Brak pomysłu na kolejny wyjazd wakacyjny przestanie być problemem, gdyż mnogość inspiracji wakacyjnych jest tutaj ogromna.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 2.6]

Travelist - opinie z forum:

 1. pablo_ust pisze:

  mam zamiar zarezerwować wyjazd wakacyjny z prawie półrocznym wyprzedzeniem i dlatego chciałbym wiedzieć, czy można w razie czego odwołać rezerwację i otrzymać pełny zwrot kosztów? Płaci się coś w takim przypadku i czy w ogóle jest to możliwe?

 2. geolex pisze:

  czy ta firma działa jak biuro podróży czy tylko możemy rezerwować same noclegi?

 3. zoraborys pisze:

  W jaki sposób dostać się do najbardziej przecenionych aktualnie ofert wakacyjnych? Na stronie jest to mocno pomieszane z tymi zniżkami i trochę mnie to irytuje…

 4. kic45 pisze:

  Korzystał ktoś już z tych ich ofert? Czy to prawda, że tak dbają o bezpieczeństwo i skrupulatnie sprawdzają wszystko, co mają na stronie?

 5. pawel pisze:

  polecam, ale warto poszperac za najlepszymi okazjami i poczekac chwile a nie napalac sie od razu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *