Lenny Kravitz – Ergo Arena Gdańsk

Wielkimi krokami zbliża się w naszym kraju jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Polską scenę odwiedzi bowiem legendarny Lenny Kravitz, który podpił serca milionów jego wiernych fanów.

Kravitz właśnie rozpoczyna drugi etap swojej wielkiej trasy koncertowej po całym świecie i zdecydowanie nie zapomniał on o swoich polskich fanach. Na żywo tej elektryzującej muzyki będzie można posłuchać już 8 sierpnia 2015 roku wybierając się do Gdańska na Ergo Arenę. To miejsce goszczące wielu wspaniałych artystów muzycznych z całego świata każdego roku, gdzie każdy uczestnik koncertu wychodzi zawsze niezwykle zadowolony.

Lenny Kravitz to żyjąca legenda muzyki rock&roll, którego płyty są jak dobre wino i nigdy się nie psują ani też nie tracą swojej wartości. Co bardzo ciekawe muzyk za każdym razem wydaje coraz lepsze płyty, które cieszą się niesłabnącą popularnością i bardzo szybko pokrywają się piękną platyną. Na Ergo Arenie na pewno będziemy świadkami niezwykle elektryzującego wydarzenia, gdyż koncerty tego muzyka na całym świecie słyną z niesamowitego polotu, ogromnej energii i po prostu nieprzerwanego strumienia świetnej muzyki.

Choć do koncertu pozostało jeszcze trochę czasu to bilety naprawdę szybko się rozchodzą i zdecydowanie nie ma na co czekać. 8 sierpnia 2015 roku będziemy mogli rozkoszować się muzyką artysty wybierając miejsca w kilku sektorach areny w Gdańsku. Najtańsze bilety kupimy już za 199zł, a najdroższe za 399zł. Lenny Kravitz to muzyczna legenda, która warta jest wydania każdej złotówki na obejrzenie koncertu. Jego muzyka brzmi po wielokroć lepiej na żywo niż podczas słuchania płyt. Jeśli nie chcesz przegapić tego wielkiego wydarzenia muzycznego to już dzisiaj zamów swoje bilety i naszykuj się na najbardziej elektryzujący koncert tego roku w Polsce. Zapraszamy wszystkich fanów dobrej muzyki, gdyż utwory tego artysty łączą po prostu wszystkie pokolenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. gon75vzow6ski pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *