Enej – Arena Ursynów w Warszawie już 13 marca

Wielcy fani zespołu Enej powinni się pospieszyć jeśli chcą jeszcze kupić bilety na koncert ich ukochanego zespołu, który odbędzie się już 13 marca 2016 roku o godzinie 18:30. Koncert będzie miał miejsce w warszawskim obiekcie Arena Ursynów, a pula biletów bardzo szybko się wyczerpuje, więc warto się pospieszyć!

Enej to z całą pewnością dość wyjątkowy zespół w naszym kraju, którego korzenie sięgają roku 2002, kiedy to zespół został oficjalnie założony w Olsztynie. Grupa została założona przez dwóch braci, Pawła oraz Piotra Sołoduchów, do których dołączył jeszcze kolega będący niejako menedżerem zespołu. Grupa bardzo szybko się rozrosła zyskując dużą popularność w kraju i dzisiaj cała ekipa składa się już z 7 osób, a zespół znany jest z pewnością w całym kraju. Nawet jeśli ktoś nie bardzo kojarzy ich muzykę to na pewno doskonale zna nazwę zespołu.

Bracia, założyciele zespołu Enej, mają korzenie ukraińskie i wyraźnie słychać to w wielu przygotowywanych przez grupę piosenkach. Utwory łączą w sobie rock, tradycyjny folk, trochę popu, a do tego często mają ukraińskie wstawki, które dodają piosenkom wyjątkowego uroku. Zespół tworzy zazwyczaj bardzo rytmiczną muzykę, która od razu wpada w ucho, i przy której można się świetnie bawić niezależnie od tego czy jesteśmy fanami zespołu czy też nie. Dzięki temu wybierając się na koncert zespołu już 13 marca do Warszawy mamy gwarancję doskonale spędzonego czasu, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zespół każdego roku intensywnie koncertuje po całym kraju i zawsze przyciąga do siebie ogromne rzesze fanów, nie tylko tych z Polski. W ostatnim albumie grupa współpracowała nawet ze znanym zespołem Donatan i Cleo, czego efektem jest piosenka „Brać”, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Bilety dostępne na stronie internetowej viagogo są jeszcze dostępne, ale szybko się kończą dlatego warto się pospieszyć. Za naprawdę dobre miejsce musimy zapłacić 150zł co jest ceną niewielką biorąc pod uwagę to jak wiele rozrywki może dostarczyć nam koncert zawsze elektryzującego zespołu Enej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. gon75vzow6ski pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *