HIM – Klub Stodoła Warszawa

Szkolni przyjaciele HIM znów powracają na scenę i z całą pewnością rozbujają całą zgromadzoną publiczność. Zespół istniejący od 1992 roku został założony przez grupę znajomych ze szkoły, dla których podstawową inspirację stanowiły w szczególności refreny wielkich przebojów granych chociażby przez Black Sabbath. Zespół jest prekursorem i ikoną zupełnie nowego stylu rockowego, a więc love metal. To niesamowite połączenie dźwięków porusza ciała milionów ludzi na całym świecie, którzy tłumnie odwiedzają każdy koncert. Płyty zespołu sprzedają się na świecie w milionowych nakładach i bardzo szybko pokrywają się platyną.

Z pewnością żaden fan tego zespołu nie może przegapić możliwości obejrzenia ich na żywo, tym bardziej, że to wielkie wydarzenie z muzycznej sceny będzie miało miejsce już za chwilę, ponieważ 5 sierpnia 2015 roku. W środę fiński zespół zagości w legendarnym już klubie Stodoła mieszczącym się w Warszawie. Klub słynie z organizacji naprawdę niezapomnianych imprez, z doskonałego przygotowania technicznego oraz po prostu ze świetnej atmosfery. Stodoła to zdecydowanie idealne miejsce do przeżycia koncertu zespołu HIM, którego muzyka zdecydowanie idealnie przeplata się z charakterem tego klubu.

Dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym niesamowitym wydarzeniu dostępne są bilety w 3 kategoriach już od 89zł za miejsce. To naprawdę świetna cena biorąc pod uwagę moc muzyki tworzonej przez ten zespół, ogromną charyzmę jego członków i po prostu elektryzujące wykonanie. To koncert, na którym naprawdę musisz się znaleźć i którego nie możesz przegapić. Widzimy się więc na koncercie HIM w warszawskim klubie Stodoła już 5 sierpnia o godzinie 18! Gorąco zapraszamy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. gon75vzow6ski pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *