4 najbardziej wyczekiwane wydarzenia kulturalne

Nie masz jeszcze pomysłu na to na jaki koncert wybrać się w tym roku? Każdego roku w Polsce mamy do czynienia z coraz większą liczbą interesujących koncertów na których pojawiają się naprawdę największe gwiazdy muzyczne tego świata.

Na co fani dobrej muzyki najbardziej czekają w roku 2015?

Bez wątpienia absolutnym hitem roku 2015 jest powrót do Polski legendy rocka, którą doskonale pamięta nawet poprzednie pokolenie. Elektryzujący koncert Deep Purple będzie miał miejsce w Łodzi już 25 października. To na pewno świetny wybór dla każdego, kto nie lubi jesiennego okresu i poszukuje możliwości na poprawę własnego humoru.

8 sierpnia z kolei, a więc już za chwilę, Gdańsk odwiedzi Lenny Kravitz, który przez wielu jest uznawany za prekursora surowego rock&rolla, a więc po prostu tego prawdziwego. Fani tej muzyki będą mogli wspólnie rozkoszować się świetnym show w Ergo Arenie, która co roku gości wielkie gwiazdy muzyczne.

Na polskiej mapie wydarzeń kulturalnych od wielu lat ogromnym powodzeniem cieszy się oczywiście Woodstock. Impreza narodziła się jako podziękowanie od WOŚP-u dla wszystkich wolontariuszy, którzy zimą zbierali pieniądze na cele charytatywne. Dzisiaj jest to impreza znana na całym świecie, której głównym przesłaniem jest pokój i brak przemocy, a na scenie występują zazwyczaj młodzi muzycy prezentujący różne style. W tym roku Woodstock będzie oczywiście w weekend 31 lipca do 1 sierpnia.

W początkach sierpnia warto także ponownie wrócić do Łodzi, a konkretnie do nowego Stadionu Miejskiego sąsiadującego z Atlas Areną. Na stadionie pojawi się reaktywacja dawnego Rockowiska, które teraz ma nosić nazwę Top Łódź Festiwal. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiego rocka, a ceny biletów są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. gon75vzow6ski pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *