Polecane spektakle teatralne

W Polsce do teatrów regularnie chodzi naprawdę niewiele osób, a to wielki błąd, gdyż z każdym rokiem przybywa wspaniałych spektakli, które bardzo często cieszą się nawet światową sławą. Jeśli dawno nie byłeś w teatrze i masz ochotę się tam wybrać to koniecznie sprawdź jakie spektakle cieszą się w tym roku największym powodzeniem.

Naszej listy najlepszych spektakli w roku 2015 zdecydowanie nie można nie zacząć od słynnego już na całym świecie Mamma Mia! To prawdziwy musicalowy fenomen, który każdego roku gromadzi miliony oglądających aktorów na teatralnych deskach. W tym roku ten wspaniały spektakl możemy oglądać także i w Polsce, a wystarczy tylko wybrać się do Teatru Roma mieszczącego się na terenie Warszawy. Musicale to specyficzne przedstawienia, które zazwyczaj wymagają od widza po prostu lubienia tej formy rozrywki, ale w tym wypadku spektakl naprawdę powinien spodobać się każdemu fanowi teatru.

Niezwykłą popularnością cieszy się w tym roku także spektakl „Jak zostać sex guru w 247 łatwych krokach”. To autorskie dzieło austriackiego komika, który w swoim kraju osiągnął ogromny sukces, a jego sztuka jest wystawiana na deskach teatru na całym świecie. W przypadku Polski mamy naprawdę niesamowitą łatwość bycia uczestnikiem tego spektaklu ponieważ na terenie naszego kraju odbywa się właśnie trasa po różnych teatrach. Warto tam być i naprawdę polecamy.

Kolejna ciekawa propozycja tym razem dotyczy tylko łódzkiego teatru, a konkretniej Teatru Nowego. Jest to sztuka kierowana po pierwsze do wszystkich znudzonych swoich małżeństwem, ale także do tych zakochanych, którzy do swojego uczucia potrafią podchodzić z pewnym dystansem i śmieją się z różnych standardowych sytuacji. „Małżeński Rajd Dakar” to świetny spektakl komediowy, na który zdecydowanie warto wybrać się z chusteczkami do ocierania łez śmiechu.

Na koniec propozycja kolejne sztuki komediowej, która tym razem dotyczy typowej polskiej rzeczywistości. Warszawski Teatr Kamienica zaprasza w 2015 roku wszystkich zainteresowanych na spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słona”. To sztuka wyreżyserowana przez Emiliana Kamińskiego, gdzie jedną z głównych ról gra chociażby przezabawna Katarzyna Pakosińska. Warto wybrać się do Warszawy na tę sztukę, która pozwoli Ci odkryć piękno teatru z zupełnie innej, całkiem współczesnej strony.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. gon75vzow6ski pisze:

    Zapraszamy do komentowania. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *